call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd
Telefons: +86-533-4200240
E-pasts: shuangying44858@163.com
Produkta kategorija
News
Mājas > Jaunumi > Saturs

Atkritumu ūdeņu attīrīšana Ieviesītas četras ekspluatācijas metodes

Notekūdeņu attīrīšana ir fizikālo, ķīmisko un bioloģisko notekūdeņu attīrīšanas metožu izmantošana, lai notekūdeņu attīrīšana, piesārņojuma samazināšana un pat notekūdeņu otrreizēja pārstrāde, atkārtota izmantošana, ūdens resursu pilnīga izmantošana. Piesārņotāju attīrīšanas vai piesārņošanas notekūdeņos uz nekaitīgām vielām.

Fiziskā apstrāde

(Ietverot eļļas plēves un eļļas lodītes) notekūdeņu attīrīšanas metodi, ko var iedalīt smaguma separācijas metodē, centrbēdzes separācijas metodi un ekrāna griešanas metodi. Siltuma apmaiņas princips ir balstīts arī uz fiziskās apstrādes metodi.

Ķīmiskā apstrāde

Izmantojot ķīmisko reakciju un masas pārnesi, lai atdalītu, noņemiet izšķīdušo ūdeni, koloidālo piesārņojošo vielu stāvokli vai pārveidojiet to nekaitīgā notekūdeņu attīrīšanas procesā. Ķīmiskās apstrādes paņēmienā pārstrādes vienība, pamatojoties uz devas ķīmisko reakciju, ir: koagulācija, neitralizācija, redoks utt .; un masu pārsūtīšanas procesora bloks ir: ekstrakcija, attīrīšana, noņemšana, adsorbcija, jonu apmaiņa un elektrodialīze un reversās osmozes. Pēdējās divas apstrādes vienības kopīgi tiek sauktas par membrānas atdalīšanas metodēm. Kurš izmanto apstrādes ierīces masas pārsūtīšanu, ir gan ķīmisks efekts, gan arī saistīts ar fizisko lomu, to var atdalīt arī no ķīmiskās apstrādes metodes kā cita veida ārstēšana, kas pazīstama kā fiziskā ķīmija.

3. Bioloģiskā apstrāde

Pateicoties mikroorganismu vielmaiņas procesam, notekūdeņi ir stabilu, nekaitīgu materiālu notekūdeņu attīrīšana, koloidālais un mikrouzglabātais organisko piesārņotāju stāvoklis. Atbilstoši mikrobu atšķirību lomai [1] bioloģisko attīrīšanu var iedalīt divu veidu aerobo bioloģiskajā apstrādē un anaerobā bioloģiskajā apstrādē. Notekūdeņu bioloģiskā attīrīšana tiek plaši izmantota aerobā bioloģiskā attīrīšanā, saskaņā ar tradicionālo aerobikas bioloģiskās attīrīšanas metodi iedala divu veidu aktīvās dūņas un bioplēves. Pašlaik aktīvo dūņu process ir apstrādes vienība, tai ir dažādas darbības metodes. Biofilmas attīrīšanas iekārtas ir bioloģiskais filtrs, bioloģiskais pagarinātājs, bioloģiski kontakts oksidācijas tvertne un nesen izveidota biofluidizēta gulta. Bioloģisko oksidācijas dīķu likums, pazīstams arī kā dabiska bioloģiskā apstrāde. Anaerobā bioloģiskā apstrāde, pazīstama arī kā bioloģiskās reducēšanas apstrāde, galvenokārt tiek izmantota, lai risinātu organisko notekūdeņu un dūņu koncentrācijas. Izmantotā pārstrādes iekārta galvenokārt ir gremošanas tvertne.

4. Bioloģiskās kontakta oksidācijas metode

Bioloģisko kontaktu oksidācijas procesu izmanto notekūdeņu attīrīšanai, tas ir, ar bioloģiskās kontakta oksidācijas procesu bioloģiskās reakcijas tvertnē, kas pildīta ar pildvielu, ir piepildīta ar skābekli piepildīta ar visu pildvielu un zināmu plūsmas ātrumu caur pildvielu. Uzpildes materiālā, kas pārklāts ar biofilmu, plaši saskarē ar notekūdeņiem un biofilmu, biofilmā par mikrobu vielmaiņas lomu tiek attīrīti notekūdeņi organiskajos piesārņotājos, notekūdeņi tiek attīrīti. Visbeidzot attīrītie notekūdeņi tiek novadīti bioloģiskās saskares oksidācijas apstrādes sistēmā un sajaukti ar vietējo notekūdeņu attīrīšanu, hloru dezinfekciju pēc izvadīšanas. Bioloģiskās saskares oksidācijas metode ir biofilmas process starp aktīvās dūņas metodi un biofiltru. To raksturo aizpildīšana baseinā, notekūdeņu aizpildīšana ar skābekli baseina apakšpusē un notekūdeņu novadīšana baseina zonā, lai nodrošinātu, ka notekūdeņi un iegremdēšana notekūdeņos pilnīgi saskaras ar pildvielu, lai izvairītos no bioloģiskās kontakts oksidācijas tvertnes un piepildītāja saskares nevienmērīgu defektu esamība, šī aerācijas ierīce, ko sauc par strūklu aerēšanu.


Sazinieties ar mums
Address:Xiajiazhuang Town, Boshan Dist., Zibo, Shandong, China
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd